Producent rekuperatorów spiralnych - od 2009 roku na rynku!

Pon-Sob: 07:00 - 17:00

ul. Wyzwolenia 33, Goleniowy

Zadzwoń: 604 145 499

Prosimy o kontakt w czasie pracy.

Dołącz do nas

Zostań naszym partnerem!

Blog KARINOwent

Wzrost sprzedaży rekuperatorów

Sprzedaż rekuperatorów w naszym kraju sukcesywnie wzrasta. Ma to związek z rosnącą świadomością ekologiczną zarówno inwestorów w nieruchomości, jak i prywatnych właścicieli nieruchomości, którzy poszukują rozwiązań, które będą jednocześnie generowały oszczędności w zakresie ogrzewania, a także będą zdrowe dla mieszkańców domu. Coraz częściej mamy do czynienia z budownictwem energooszczędnym oraz pasywnym, które wymaga zastosowania właściwych rozwiązań w zakresie ogrzewania.

Niezbędne są takie systemy, które zapewnią wysoki komfort życia i jednocześnie zadbają o zdrowie. W tej sytuacji nie dziwi fakt, że sprzedaż rekuperatorów w każdym roku jest na wyższym poziomie niż wcześniej. Jeśli mamy do wyboru klasyczne systemy wentylacji, które generują straty cieplne i nowoczesne systemy wentylacji mechanicznej, które generują oszczędności, to wybór jest oczywisty i jednoznaczny. Rekuperatory to bez wątpienia przyszłość w zakresie wysokiej jakości systemów ogrzewania. Warto je wykorzystać już dzisiaj stawiając na polskich producentów takich jak Karino Went. Ich rekuperatory kupisz w Katowicach, Częstochowie, Kielcach, Krakowie i innych polskich miastach.

Comments are closed.
Blog KARINOwent

Zapraszamy do zapoznania się ze wpisami z naszego bloga o wentylacji. Mamy nadzieję, że uda się nam przybliżyć Państwu temat systemów wentylacji, a także odpowiedzieć na pytania z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zwanej potocznie rekuperacją. Zapraszamy.

Wybierz interesujący Cię temat: