Producent rekuperatorów spiralnych - od 2009 roku na rynku!

Pon-Sob: 8:00 - 17:00

ul. Wyzwolenia 33, Goleniowy

Zadzwoń: 604 160 222

Prosimy o kontakt w czasie pracy.

Dołącz do nas

Zostań naszym partnerem!

Blog KARINOwent

Wentylacja mechaniczna i związane z nią oszczędności

Wentylacja mechaniczna i związane z nią oszczędności na kosztach ogrzewania. Tradycyjna wentylacja grawitacyjna definitywnie wyciąga z pomieszczeń ciepłe powietrze i w żaden sposób go nie gromadzi. A przecież to oznacza, że tracimy dużą część ciepła, za które już zapłaciliśmy. Nie jest to w żadnej mierze ekonomiczne rozwiązanie. Jednocześnie przez otwarte okna wpada do domu zimne powietrze, które należy ogrzać.

Wentylacja mechaniczna, czyli rekuperacja w inteligentny sposób pobiera ciepło z wywiewanego z mieszkania powietrza i przekazuje je powietrzu, które dopiero do domu wpada. To generuje znaczne oszczędności w zakresie energii, jaka jest potrzebna do ogrzania tego chłodnego powietrza z zewnątrz. Warto wspomnieć, że dzięki temu rozwiązaniu możemy zaoszczędzić nawet do 30% na kosztach jesiennego oraz zimowego ogrzewania naszych nieruchomości. Rekuperator to pomysł, który z pewnością zainteresuje każdego, kto skrupulatnie sprawdza stan swojego domowego budżetu i szuka różnorodnych oszczędności w tym zakresie. Poszukiwanie odpowiedniego rekuperatora w Krakowie, Częstochowie, Kielcach oraz Katowicach warto rozpocząć od zapoznania się ofertą firmy Karino Went.

Comments are closed.
Blog KARINOwent

Zapraszamy do zapoznania się ze wpisami z naszego bloga o wentylacji. Mamy nadzieję, że uda się nam przybliżyć Państwu temat systemów wentylacji, a także odpowiedzieć na pytania z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zwanej potocznie rekuperacją. Zapraszamy.

Wybierz interesujący Cię temat: