Producent rekuperatorów spiralnych - od 2009 roku na rynku!

Pon-Sob: 8:00 - 17:00

ul. Wyzwolenia 33, Goleniowy

Zadzwoń: 604 160 222

Prosimy o kontakt w czasie pracy.

Dołącz do nas

Zostań naszym partnerem!

Sprzedaż rekuperatorów

Sprzedaż rekuperatorów to jedna z ważniejszych działalności firmy. Oferowane urządzenia charakteryzują się wysoką jakością, bardzo dobrym wskaźnikiem odzyskiwania ciepła (do 95%), a także niezawodnością. Dzięki zastosowaniu własnych rozwiązań technicznych oferowany sprzęt produkowany jest na indywidualne zamówienie, dlatego też dopasowany jest do uwarunkowań technicznych, kubatury, czy istniejącej izolacji termicznej budynku.

Rekuperatory spiralne Karino Went cieszą się uznaniem nie tylko klientów indywidualnych, ale także instalatorów. Dzięki sieci partnerów firmy można łatwo dokonać zamówienia właściwego urządzenia, które zostanie później zamontowane przez doświadczony zespół pracowników.

Rekuperatory spiralne do domu i firmy

Rekuperatory spiralne są rozwiązaniem, które nabywają osoby prywatne oraz przedsiębiorcy. Nowoczesne urządzenia pozwalają na odzyskanie do 95% ciepła z powietrza, a także jego oczyszczenie i podawanie do pomieszczeń powietrza pozbawionego alergenów, czy nadmiernej ilości dwutlenku węgla. Dzięki tym rozwiązaniom można zyskać czyste powietrze w mieszkaniu, a dodatkowo znacząco obniżyć koszty ogrzewania w sezonie zimowym.

Systemy rekuperacji są również ekologiczną formą ogrzewania, pozyskując ciepło z powietrza. Ten fakt jest istotny szczególnie w miejscach, gdzie występuje zjawisko smogu i związanego z tym znacznego zanieczyszczenia środowiska.

Sprzedaż rekuperatorów spiralnych

Sprzedaż rekuperatorów spiralnych odbywa się poprzez kontakt z centralą firmy lub też partnerami sieci Karino Went. Wszystkie rozwiązania projektowane są pod konkretne oczekiwania Klientów, a także uwarunkowania techniczne panujące w obiekcie. Dzięki temu zyskujemy urządzenie w pełni funkcjonalne i wydajne.

Wszystkie centrale oparte są na wymienniku spiralnym krzyżowo-przeciwprądowym z radiatorem, którego konstrukcja została opracowana przez Wojciecha Wierzbowskiego. Karino Went posiada patent na wyłączność, obejmujący wspomniany wymiennik. Urządzenie to pozwala na efektywną pracę, a także realne zmniejszenie rozmiarów centrali, która montowana jest w budynku.