Producent rekuperatorów spiralnych - od 2009 roku na rynku!

Pon-Sob: 07:00 - 17:00

ul. Wyzwolenia 33, Goleniowy

Zadzwoń: 604 145 499

Prosimy o kontakt w czasie pracy.

Dołącz do nas

Zostań naszym partnerem!

Produkcja REKUPERATORÓW SPIRALNYCH

Od 2009 roku zajmujemy się produkcją rekuperatorów spiralnych z wykorzystaniem wymiennika spiralnego z radiatorem. Pierwsze centrale pastowały pod nazwą „ŻUBR”, od 2012 roku oficjalną nazwę naszych rekuperatorów zmieniliśmy na "KARINOwent". Spośród wielu producentów rekuperatorów wyróżnia nas technologi z której korzystamy. Dzięki unikalnej konstrukcji wymiennika oraz izolacji ścian nasze rekuperatory są w stanie odzyskać do 95% ciepła z wentylacji.

Każdy rekuperator wykonujemy na zamówienie

W celu dostosowania central do potrzeb naszych klientów, każdy rekuperator wykonujemy na indywidualne zamówienie. Uwzględniamy przy tym miejsce montażu rekuperatora (możliwość wykonania wersji lewej/prawej z króćcami kanałów na górze lub z boku - pionowa lub pozioma orientacja). Stwarzamy także możliwość wyboru i zainstalowani dodatkowych urządzeń tj. by-pass, nagrzewnica/chłodnica glikolowa. Na życzenie możemy zastosować także filtry węglowe.

Posiadamy na wyłączność patent na wymiennik spiralny krzyżowo-przeciwprądowy z radiatorem (wymiennik spiralny drugiej generacji). Dzięki wykorzystaniu przełomowej konstrukcji wymiennika autorstwa Pana Wojciecha Wierzbowskiego nasze rekuperatory są w stanie odzyskiwać ponad 90% ciepła. Wymiennik spiralny z radiatorem pozwala także zminimalizować rozmiary samego rekuperatora.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy chce mieszkać w „swoim domu”. Wiemy też, że każdy względem niego ma inne oczekiwania. Aby spełniać te wygórowane, nasze centrale wentylacyjne, każdorazowo wykonujemy na zamówienie.  Dzięki temu  jesteśmy w stanie dokładnie dostosować rekuperator do klienta – zarówno pod względem budowy, umiejscowienia kanałów, jak i dodania urządzeń dodatkowych tj. bypass, nagrzewnica/chłodnica.

Gwarancje jakości wykonania zapewnia doświadczenie naszego zespołu, który ręcznie przygotowuje każdą centralę. Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz przykładaniu się do jakość, jesteśmy w stanie dopracować każdą centralę w najdrobniejszym calu. Każdy, gotowy rekuperator przed wysłaniem do klienta zostaje podłączony do zasilania i przetestowany jeszcze u nas w firmie. Każda centrala posiada także 3 lata gwarancji producenta.