Producent rekuperatorów spiralnych - od 2009 roku na rynku!

Pon-Sob: 07:00 - 17:00

ul. Wyzwolenia 33, Goleniowy

Zadzwoń: 604 145 499

Prosimy o kontakt w czasie pracy.

Dołącz do nas

Zostań naszym partnerem!

Fachowo wykonane INSTALACJE REKUPERACJI

Wykonanie instalacji rekuperacji to pozornie proste zadanie. Prawidłowo wykonany montaż instalacji z rekuperatorem, jest gwarancją poprawnego działania i zapewnienia odpowiedniego poziomu sprawności (odzyskiwaniu ciepła) przez rekuperator. Warto więc zadbać, aby cały montaż był wykonany w sposób zgodny z zalecaniem stowarzyszenia Polska Wentylacja i uwzględniał w sposób racjonalny czynniki i warunki, w jakich system będzie pracował przez lata.

Instalatorzy sieci partnerów KARINOwent - do Twojej dyspozycji!

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wieloletniej współpracy z najlepszymi instalatorami oferujemy naszym klientom usługę wykonania rekuperacji przez fachowych monterów na terenie całego kraju.

Specjaliści należący do sieci partnerów KARINOwent mają niezbędne doświadczenie, umiejętności oraz wiedzę potwierdzoną kursami i certyfikowanymi szkoleniami - to im zlecamy wykonanie każdego systemu.

Zaplanowanie, montaż, usługi serwisowe

Zadbaliśmy o kompleksową obsługę. Oferta na wykonanie systemu rekuperacji dotyczy optymalnego zaplanowania instalacji, fachowego montażu i sprawdzenia działania, udzielenia podstawowego szkolenia w zakresie obsługi, a także na życzenie usługi serwisowania wykonanych przez naszych dystrybutorów systemów (cykliczne przeglądy, w tym także serwis pogwarancyjny).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i przesyłania zapytań o wycenę instalacji z rekuperatorem spiralnym KARINOwent bezpośrednio do nas lub do naszych partnerów. W naszej firmie stawiamy na jakość - gwarantujemy zadowolenie z wykonanego systemu oraz niezawodną pracę rekuperatora i wentylacji mechanicznej przez długie lata.