Producent rekuperatorów spiralnych - od 2009 roku na rynku!

Pon-Sob: 8:00 - 17:00

ul. Wyzwolenia 33, Goleniowy

Zadzwoń: 604 160 222

Prosimy o kontakt w czasie pracy.

Dołącz do nas

Zostań naszym partnerem!

Fachowo wykonane INSTALACJE REKUPERACJI

Efektywna rekuperacja w budynku to przede wszystkim odpowiedniej jakości urządzenia, ale również montaż wykonany zgodnie z zaleceniami Stowarzyszenia Polska Wentylacja. Dzięki właściwej instalacji zapewniamy sobie wieloletnie, bezusterkowe korzystanie z tego rozwiązania.

Ważne jest, aby prace instalacyjne wykonywane były przez doświadczonych monterów, z uwzględnieniem uwarunkowań technicznych budynku, w którym realizowana jest inwestycja. Wszyscy pracownicy Karino Went legitymują się odpowiednimi szkoleniami, a także wiedzą techniczną na temat działania systemu rekuperacji.

Instalacja rekuperacji

Instalacja rekuperacji odbywa się po wcześniejszym dokładnym zaplanowaniu całości prac. Dzięki korzystaniu z pomocy certyfikowanych monterów, Karino Went oferuje najwyższą jakość nie tylko pojedynczych urządzeń, ale także całego systemu wentylacyjnego. Monterzy, akredytowani przez firmę, pracują na terenie całego kraju, dzięki czemu nowoczesne rozwiązania można wdrożyć w każdym miejscu Polski.

Wszystkie instalacje wykonywane są ściśle według projektu, który powstaje po poznaniu warunków, w jakich rekuperatory będą pracować przez lata. Jedynie racjonalne uwzględnienie tych czynników gwarantuje wysoką efektywność instalacji. Montaż rekuperatorów to także sprawdzenie całego powstałego systemu oraz podstawowe szkolenie użytkowników z jego bieżącej obsługi.

Serwis rekuperatorów

Instalacja rekuperacji wymaga także profesjonalnego serwisu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, które stosowane są w urządzeniach Karino Went, rekuperatory pracują bezawaryjnie wiele lat. Powinny być jednak serwisowane, co jest wymogiem zachowania gwarancji na zakupione urządzenie.

Serwis rekuperatorów wykonywany jest okresowo przez pracowników specjalizujących się w tej tematyce, którzy pomogą na wczesnym etapie zdiagnozować ewentualne usterki, a także oczyścić instalację. Usługi obejmują również serwis pogwarancyjny, dzięki któremu Klient może liczyć na profesjonalną pomoc w sytuacji awarii, czy konieczności przeprowadzenia konserwacji systemu.