Producent rekuperatorów spiralnych - od 2009 roku na rynku!

Pon-Sob: 8:00 - 17:00

ul. Wyzwolenia 33, Goleniowy

Zadzwoń: 604 160 222

Prosimy o kontakt w czasie pracy.

Dołącz do nas

Zostań naszym partnerem!

Blog KARINOwent

Spiralny wymiennik ciepła

Spiralny wymiennik ciepła produkowany przez lidera na rynku KARINOwent to jeden z najskuteczniejszych rekuperatorów na polskim rynku. Kupisz go zarówno w Katowicach, Częstochowie, Krakowie oraz Kielcach. Z jego pomocą jesteśmy w stanie odzyskać aż 95% ciepła z powietrza ogrzanego, które w przypadku korzystania z klasycznej wentylacji byłoby bezpowrotnie utracone. Ten spiralny wymiennik ciepła to najwyższej jakości urządzenie wykonywane ręcznie które gwarantuje bezawaryjną pracę przez wiele lat.

Wygodny i intuicyjny panel dotykowy pozwala na sterowanie całym systemem bez posiadania specjalistycznej wiedzy w tym temacie. Warto w tym miejscu dodać, że każdy rekuperator KARINOwent jest produkowany na podstawie dostarczonych od klienta planów, dzięki czemu rekuperator zawsze doskonale pasuje do miejsca, w którym docelowo będzie pracował. Każde urządzenie ma możliwość zamontowania specjalnego bypassu, który pozwala na chłodzenie domu, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Istnieje także możliwość dodatkowego montażu chłodnicy lub nagrzewnicy glikolowej.

Comments are closed.
Blog KARINOwent

Zapraszamy do zapoznania się ze wpisami z naszego bloga o wentylacji. Mamy nadzieję, że uda się nam przybliżyć Państwu temat systemów wentylacji, a także odpowiedzieć na pytania z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zwanej potocznie rekuperacją. Zapraszamy.

Wybierz interesujący Cię temat: