Producent rekuperatorów spiralnych - od 2009 roku na rynku!

Pon-Sob: 8:00 - 17:00

ul. Wyzwolenia 33, Goleniowy

Zadzwoń: 604 160 222

Prosimy o kontakt w czasie pracy.

Dołącz do nas

Zostań naszym partnerem!

Blog KARINOwent

Profesjonalny montaż i serwis rekuperacji

Profesjonalne wykonanie instalacji rekuperatora tylko pozornie wydaje się proste. Należy jednak pamiętać, że od właściwego montażu wentylacji mechanicznej zależy to, jaki stopień sprawności – odzysku ciepła – zdołamy uzyskać, oraz czy cały system będzie działał bez zarzutów. Niezwykle ważne jest, aby zarówno montaż, jak i serwis rekuperacji odbywał się w sposób, który zaleca stowarzyszenie Polska Wentylacja. Wytyczne te obejmują realne i racjonalne czynniki, z jakimi mamy do czynienia w konkretnej lokalizacji.

Wszystko po to, aby jak najlepiej dopasować system do warunków, w których będzie miał za zadanie pracować w założeniu przez wiele kolejnych lat. Firma KARINOwent współpracuje z siecią partnerów na terenie całej Polski niezależnie czy chodzi o Kraków, Katowice, Częstochowę czy Kielce. Wszędzie zapewniają oni najwyższy poziom usług. Montaż i serwis rekuperacji nie ma przed nimi tajemnic, ponieważ posiadają oni właściwe wykształcenie, doświadczenie oraz umiejętności, a także wiele zrealizowanych projektów, które z powodzeniem działają po dziś dzień.

Comments are closed.
Blog KARINOwent

Zapraszamy do zapoznania się ze wpisami z naszego bloga o wentylacji. Mamy nadzieję, że uda się nam przybliżyć Państwu temat systemów wentylacji, a także odpowiedzieć na pytania z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zwanej potocznie rekuperacją. Zapraszamy.

Wybierz interesujący Cię temat: