Producent rekuperatorów spiralnych - od 2009 roku na rynku!

Pon-Sob: 8:00 - 17:00

ul. Wyzwolenia 33, Goleniowy

Zadzwoń: 604 160 222

Prosimy o kontakt w czasie pracy.

Dołącz do nas

Zostań naszym partnerem!

Blog KARINOwent

Oszczędny dom – Rekuperacja

Rekuperacja jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego budownictwa jedno oraz wielorodzinnego. Dzieje się tak dlatego, że inwestorzy oraz właściciele nieruchomości coraz częściej stawiają na rozwiązania energooszczędne, oraz pasywne, które generują spore oszczędności i pozwalają na częściowe uniezależnienie się. Nowo budowane domy czy bloki mieszkalne często są pozbawiane miejsc, które w tradycyjnym budownictwie powodowały utratę ciepła. Chodzi tutaj głównie o mostki cieplne oraz nieszczelne drzwi i okna starego typu.

W takich okolicznościach nowoczesna rekuperacja staje się właściwie koniecznością, ponieważ tradycyjna wentylacja grawitacyjna się tutaj nie sprawdzi. Jeśli więc w planach mamy budowę wykorzystującą rozwiązania energooszczędne oraz pochodzące z energii odnawialnych to wentylacja mechaniczna jest jedynym właściwym wyborem, aby uchronić swój dom, siebie oraz swoich bliskich przed skutkami gromadzenia się wilgoci w pomieszczeniach mieszkalnych. Wybierając rekuperator do swojego domu, warto zwrócić uwagę na te oferowane przez producenta Karino Went. Znaleźć je można zarówno w Krakowie, Katowicach, Kielcach, jak i Częstochowie.

Comments are closed.
Blog KARINOwent

Zapraszamy do zapoznania się ze wpisami z naszego bloga o wentylacji. Mamy nadzieję, że uda się nam przybliżyć Państwu temat systemów wentylacji, a także odpowiedzieć na pytania z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zwanej potocznie rekuperacją. Zapraszamy.

Wybierz interesujący Cię temat: