Producent rekuperatorów spiralnych - od 2009 roku na rynku!

Pon-Sob: 8:00 - 17:00

ul. Wyzwolenia 33, Goleniowy

Zadzwoń: 604 160 222

Prosimy o kontakt w czasie pracy.

Dołącz do nas

Zostań naszym partnerem!

Blog KARINOwent

Oszczędności związane z instalacją rekuperacji

Jeśli poszukujesz w sieci informacji na temat tego, jakie oszczędności może dać Ci instalacja rekuperacji, to z pewnością spotkałeś się z informacjami, że da się zaoszczędzić nawet 90%. Najczęściej instalacja rekuperacji pozwala nam zaoszczędzić około 60-90% na corocznych kosztach ogrzewania. Jednakże wymaga to zastosowania odpowiedniego rodzaju rekuperatora, ponieważ różne ich typy to różne wartości odzysków ciepła.

Rekuperatory spiralne oferowane przez KARINOwent pozwalają na najwyższy odzysk ciepła, z jakim mamy do czynienia, czyli oscylujący w okolicach 90%. Kupisz je zarówno w Katowicach, Kielcach, Krakowie, jak i Częstochowie. Zupełnie innym tematem są korzyści wynikające z montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła dla naszego zdrowia. Dzięki rekuperacji możemy cieszyć się czystym, świeżym powietrzem niezależnie od tego, w jakiej części kraju mieszkamy i jakie warunki atmosferyczne mamy za oknem. Nie musimy się martwić ani smogiem, ani alergenami, które znajdują się w powietrzu przez ponad połowę roku i mogą mocno uprzykrzyć życie.

Comments are closed.
Blog KARINOwent

Zapraszamy do zapoznania się ze wpisami z naszego bloga o wentylacji. Mamy nadzieję, że uda się nam przybliżyć Państwu temat systemów wentylacji, a także odpowiedzieć na pytania z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zwanej potocznie rekuperacją. Zapraszamy.

Wybierz interesujący Cię temat: