Producent rekuperatorów spiralnych - od 2009 roku na rynku!

Pon-Sob: 8:00 - 17:00

ul. Wyzwolenia 33, Goleniowy

Zadzwoń: 604 160 222

Prosimy o kontakt w czasie pracy.

Dołącz do nas

Zostań naszym partnerem!

Nasza historia

Poznaj producenta rekuperatorów KKARINOwent

producent central wentylacyjnych

Firma Handlowo-Usługowa KARINO Leszek Kręgiel działa na polskim rynku od 1992 roku. Swoją działalność rozpoczęliśmy od montowania instalacji centralnego ogrzewania, szybko jednak rozszerzyliśmy swoją ofertę. Obecnie skupiamy się na produkcji rekuperatorów z wymiennikiem spiralnym krzyżowo-przeciwprądowym z radiatorem, wykonywaniu instalacji wentylacyjnych z odzyskiem ciepła, a także, instalacji klimatyzacji. Oferujemy także wykonanie gruntowych wymienników ciepła i pomp ciepła (odwierty i instalacje).

Z rekuperacją zaczęliśmy już w 2009 roku, wtedy właśnie zakupiliśmy patent na produkcję wymiennika spiralnego z radiatorem i staliśmy się producentem rekuperatorów spiralnych. Od tamtego czasu produkcja central wentylacyjnych „ŻUBR” stała się nową, prężnie rozwijającą gałęzią naszej działalności.

W 2012 roku powstała najnowsza wersja naszego rekuperatora o nazwie handlowej KARINOwent.

Rekuperator KARINOwent jest jednostką, która na podstawie kilkuletnich doświadczeń z centralą ŻUBR pozwoliła osiągnąć produkt o najwyższych parametrach zarówno eksploatacyjnych, jak i estetycznych po to, aby zagwarantować komfort oraz przyjazne środowisko w każdym domu.

Od 2014 roku centrale wentylacyjne są dostępne wyłącznie pod nazwą KARINOwent’a. Firma KARINO w dalszym ciągu jest jedynym posiadaczem patentu na produkcję wymiennika spiralnego z radiatorem w Polsce.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza misja

KARINOwent postawiło sobie za cel dostarczać do Państwa domów czyste, filtrowane powietrze oraz ograniczać do minimum wydatki na ogrzewanie za sprawą odzysku ciepła z wentylacji. Chcemy także wspierać rozwój pro energooszczędnych rozwiązań, przekładających się bezpośrednio na zmniejszenie zapotrzebowania energetycznego we współczesnym budownictwie dedykując nasze rekuperatory zarówno budynkom powstających metodami tradycyjnymi, jak i nowoczesną technologią dla domów pasywnych.

Nasze doświadczenie

Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży ogrzewania, wentylacji mechanicznej oraz instalacji pomp ciepła. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest jakość wykonania naszych produktów oraz zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta.

Partnerzy i pracownicy

Fachowcy należący do sieci partnerów zapewniają wykonanie pełnego spektrum prac związanych z instalacjami wentylacji mechanicznej nastawionych na odzysk ciepła. Współpracujemy z firmami, które podobnie jak my kładą nacisk na jakość oraz wykwalifikowanych pracowników.

Nasz zespół pracujący przy produkcji central również zbudowaliśmy ze specjalistów, którzy działają w branży od co najmniej kilku lat. Zdobywaliśmy doświadczenie przy rozwiązywaniu najbardziej złożonych problemów technicznych i organizacyjnych, co dziś pozwala nam zapewnić Państwu najlepszą, kompleksową obsługę oraz dostarczać rekuperatory najwyższej jakości.

Godziny pracy

Poniedziałek- Piątek: 7:00-15:00
Sobota: 9:00-15:00

Dołącz do naszych DYSTRYBUTORÓW

Dodaj swój e-mail, aby uzyskać ofertę na rekuperatory dla monterów instalacji. Dołącz do dystrybutorów KARINOwent.