Producent rekuperatorów spiralnych - od 2009 roku na rynku!

Pon-Sob: 07:00 - 17:00

ul. Wyzwolenia 33, Goleniowy

Zadzwoń: 604 145 499

Prosimy o kontakt w czasie pracy.

Dołącz do nas

Zostań naszym partnerem!

Blog KARINOwent

Nowoczesne rekuperatory Karino Went

Nowoczesne rekuperatory Karino Went dają wiele dodatkowych korzyści, które wykraczają daleko ponad oszczędności, jakie generują w zakresie kosztów ogrzewania. Rekuperacja znacząco podnosi komfort mieszkania i dba o zdrowie wszystkich domowników, zapewniając im powietrze wolne alergenów, pyłków, dymów oraz smogu. Brak konieczności otwierania okien sprawia, że w domu jest ciszej, szczególnie jeśli mieszkamy w ruchliwym miejscu. Mamy także pełną kontrolę nad ilością powietrza nawiewanego i wyciąganego.

Ponadto wilgoć jest usuwana z pomieszczeń błyskawicznie, nie mamy więc do czynienia z mokrymi oknami czy lustrami. Zapachy, które powstają np. w wyniku gotowania, dzięki rekuperatorowi Karino Went również znikają szybko i sprawnie. Czyste powietrze w domu oznacza mniej bakterii oraz wirusów i grzybów, które mogą powodować wiele poważnych schorzeń układu oddechowego. Jeśli więc chcesz mieszkać zdrowiej oraz przyjemniej to rekuperacja jest najlepszym, co możesz zrobić dla swojego domu. Urządzenia pod szyldem Karino Went znajdziesz w dystrybucji zarówno w Częstochowie czy Kielcach, jak i w Katowicach i Krakowie.

Comments are closed.
Blog KARINOwent

Zapraszamy do zapoznania się ze wpisami z naszego bloga o wentylacji. Mamy nadzieję, że uda się nam przybliżyć Państwu temat systemów wentylacji, a także odpowiedzieć na pytania z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zwanej potocznie rekuperacją. Zapraszamy.

Wybierz interesujący Cię temat: