Producent rekuperatorów spiralnych - od 2009 roku na rynku!

Pon-Sob: 07:00 - 17:00

ul. Wyzwolenia 33, Goleniowy

Zadzwoń: 604 145 499

Prosimy o kontakt w czasie pracy.

Dołącz do nas

Zostań naszym partnerem!

Blog KARINOwent

Montaż instalacji wentylacyjnej wykorzystującej rekuperator Karino

Nowoczesny rekuperator Karino to rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość życia oraz oszczędności. Skąd takie połączenie? Decydując się na montaż mechanicznej instalacji wentylacyjnej wykorzystującej rekuperator Karino, automatycznie podnosimy jakość powietrza w naszym domu. Ma to szczególnie duże znacznie, jeśli mieszkamy na terenach, na których nieodłącznym elementem sezonu jesienno- zimowego jest wszechobecny smog, pył oraz inne zanieczyszczenia, a także alergeny w sezonie wiosennym i letnim. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła eliminuje konieczność otwierania okien, a szkodliwe substancje nie dostają się do wnętrza domu.

Kolejną sprawą jest odzysk ciepła, który w przypadku wykorzystania rekuperatora spiralnego wynosi do 95%. Jednocześnie dzięki montażowi odpowiedniego bypassa jesteśmy w stanie ogrzewać pomieszczenia w sezonie chłodnym i chłodzić dom w sezonach ciepłych. Oszczędzamy więc jednocześnie na kosztach ogrzewania oraz kosztach związanych z wykorzystaniem osobnej klimatyzacji. Liderem w produkcji rekuperatorów spiralnych jest polska firma Karino Went. Zaopatrzyć się w nie można nie tylko w Krakowie, ale także w Kielcach, Katowicach oraz Częstochowie.

Comments are closed.
Blog KARINOwent

Zapraszamy do zapoznania się ze wpisami z naszego bloga o wentylacji. Mamy nadzieję, że uda się nam przybliżyć Państwu temat systemów wentylacji, a także odpowiedzieć na pytania z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zwanej potocznie rekuperacją. Zapraszamy.

Wybierz interesujący Cię temat: