Producent rekuperatorów spiralnych - od 2009 roku na rynku!

Pon-Sob: 07:00 - 17:00

ul. Wyzwolenia 33, Goleniowy

Zadzwoń: 604 145 499

Prosimy o kontakt w czasie pracy.

Dołącz do nas

Zostań naszym partnerem!

Blog KARINOwent

Energooszczędne rekuperatory Karino

Rekuperatory Karino znacząco podnoszą komfort życia wszystkich mieszkańców domu. Pełna automatyka działania zapewnia wygodę użytkowania niezależnie od sytuacji. Rekuperatory automatyczne mają to do siebie, że dostosowują się do ilości osób, które znajdują się w mieszkaniu. Oznacza to, że nawet jeśli przyjmujesz gości, to powietrze w Twoim domu będzie nadal czyste oraz świeże, a także pozbawione alergenów, roztoczy, dymów z kominów oraz smogu. Także domowe zapachy np. z kuchni będą szybciej znikały dzięki wentylacji mechanicznej z wymiennikiem ciepła.

Nowoczesne i energooszczędne rekuperatory Karino zadbają także o to, aby podczas Twojej nieobecności niepotrzebnie nie zużywać dużych ilości energii. Rekuperacja automatycznie sama spowolni obroty, z jakimi pracuje, zmniejszając tym samym zużycie energii elektrycznej niezbędnej do prawidłowej pracy. Jak widać, jest to rozwiązanie nie tylko przynoszące korzyści materialne, ale i zdrowotne. Poza tym życie z tym rozwiązaniem jest po prostu przyjemniejsze. Warto więc poważnie rozważyć montaż tego typu urządzenia w swoim domu. Szczególnie że rekuperatory spiralne Karino Went są dostępne nie tylko w Kielcach, ale i Katowicach, Częstochowie, a także w Krakowie.

Comments are closed.
Blog KARINOwent

Zapraszamy do zapoznania się ze wpisami z naszego bloga o wentylacji. Mamy nadzieję, że uda się nam przybliżyć Państwu temat systemów wentylacji, a także odpowiedzieć na pytania z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zwanej potocznie rekuperacją. Zapraszamy.

Wybierz interesujący Cię temat: